Baby en kind gezondheid

61 producten

  • Aspirine 100 Mg
    6 , 25
    20 stuks

    Aspirine 100 Mg, pijnstiller

    Aspirine is een veelzijdige pijnstiller en werkt pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend. Wij adviseren jou alleen tot aanschaf en gebruik van dit zelfzorgmedicijn over te gaan als jij goed geïnformeerd bent. Lees vooraf de bijsluiter van de fabrikant, zoals goedgekeurd door het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen (CBG). De informatie op ah.nl vervangt niet het individuele advies van arts, apotheker of drogist. AH biedt verwijzingen, zoals naar het CBG, als service aan. AH is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de aldaar aangeboden informatie. Voor waarschuwingen en gebruiksbeperkingen zie het tabje ‘gebruik’ hieronder. Er geldt voor dit product een maximum van 3 stuks per bestelling. Heb je meer informatie nodig? Onze gediplomeerde (assistent-)drogisten voorzien je graag van een persoonlijk advies. Bel gratis: 0800-4040017. We zijn bereikbaar van ma.- vr. van 9.30 tot 16.00 uur. We adviseren niet verder te gaan met bestelling van dit geneesmiddel wanneer je vragen nog onbeantwoord zijn. Op http://www.thuisarts.nl/ vind je betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen.

    6 , 25
    300g

  • Dagravit Natural kids multi aardbei
    17 , 50
    60 ST

    Dagravit Natural kids multi aardbei

    Dagravit vindt natuurlijk opgroeien belangrijk. Daarom maken wij onze voedingssupplementen met zo min mogelijk toevoegingen en zoveel mogelijk ingrediënten uit de natuur. De kauwtabletten zijn gemakkelijk in te nemen en bevatten vitaminen, mineralen en planten. Een gezonde levensstijl is belangrijk, een voedingssupplement is geen vervanging van een gevarieerde voeding.

    17 , 50
    300g

  • Sinaspril Vloeibare paracetamol 120mg
    9 , 10
    100 ml

    Sinaspril Vloeibare paracetamol 120mg

    Sinaspril Vloeibaar is een kinderparacetamol met 120mg paracetamol speciaal ontwikkeld om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 3 maanden oud. Sinaspril Vloeibaar kan gebruikt worden bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn bij kinderen. Wij adviseren jou alleen tot aanschaf en gebruik van dit zelfzorgmedicijn over te gaan als jij goed geïnformeerd bent. Lees vooraf de bijsluiter van de fabrikant, zoals goedgekeurd door het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen (CBG). De informatie op ah.nl vervangt niet het individuele advies van arts, apotheker of drogist. AH biedt verwijzingen, zoals naar het CBG, als service aan. AH is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de aldaar aangeboden informatie. Voor waarschuwingen en gebruiksbeperkingen zie het tabje ‘gebruik’ hieronder. Er geldt voor dit product een maximum van 3 stuks per bestelling. Heb je meer informatie nodig? Onze gediplomeerde (assistent-)drogisten voorzien je graag van een persoonlijk advies. Bel gratis: 0800-4040017. We zijn bereikbaar van ma.- vr. van 9.30 tot 16.00 uur. We adviseren niet verder te gaan met bestelling van dit geneesmiddel wanneer je vragen nog onbeantwoord zijn. Op http://www.thuisarts.nl/ vind je betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen.

    9 , 10
    300g

  • Dagravit Natural kids multi framboos
    18 , 10
    60 ST

    Dagravit Natural kids multi framboos

    Dagravit vindt natuurlijk opgroeien belangrijk. Daarom maken wij onze voedingssupplementen met zo min mogelijk toevoegingen en zoveel mogelijk ingrediënten uit de natuur. De kauwtabletten zijn gemakkelijk in te nemen en bevatten vitaminen, mineralen en planten. Een gezonde levensstijl is belangrijk, een voedingssupplement is geen vervanging van een gevarieerde voeding.

    18 , 10
    70g

  • Lucovitaal K2 + D3 vitamine capsules
    19 , 00
    60 stuks

    Lucovitaal K2 + D3 vitamine capsules

    Kleine, gemakkelijk slikbare capsule met 75 mcg vitamine k2 en 20 mcg vitamine d3. Met 75 mcg vitamine k2 en 20 mcg vitamine d3 Vitamine k2 draagt bij aan een goed verloop van de bloedstolling Vitamine d3 verhoogt de opname van kalk in de botten

    19 , 00
    10g

  • Etos Anti-luis lotion dimeticon
    15 , 10
    125 ml

    Etos Anti-luis lotion dimeticon

    Etos Anti-luis lotion Dimeticon is bedoeld voor de behandeling van neten en hoofdluis bij volwassenen en kinderen ouder dan zes maanden. Het middel is eenvoudig aan te brengen met het uiteinde van de flacon. De netenkam kamt de neten en luizen gemakkelijk uit. Doodt hoofdluizen en neten Werkt in 15 minuten Met gratis netenkam Hoofdluizen kunnen niet resistent worden tegen dit middel

    15 , 10
    130g

  • Prioderm Dimeticon lotion + gratis netenkam
    25 , 15
    100 ml

    Prioderm Dimeticon lotion + gratis netenkam

    Niet op voorraad

    Prioderm dimeticon lotion doodt hoofdluizen en neten in 15 minuten. De lotion bevat meer dan 95% dimeticon en is geschikt voor kinderen vanaf 1 jaar. In de verpakking zit een metalen netenkam. Doodt hoofdluizen en neten Werkt in 15 minuten Nummer 1 bij hoofdluis Bevat geen microplastics en pesticiden

    25 , 15
    30g

    Niet op voorraad

  • Prioderm Luizen- & netenkam
    14 , 45
    per stuk

    Prioderm Luizen- & netenkam

    Prioderm Luizen- en netenkam voor het controleren op en verwijderen van hoofdluizen en neten. Meer info? Bekijk hieronder de productinformatie Persoonlijk advies nodig? Bel gratis: 0800-4040017. Wij zijn bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 09.00 - 17.00 uur. Of kijk op http://www.thuisarts.nl/ Wij adviseren u alleen tot aanschaf en gebruik van een zelfzorgmedicijn over te gaan indien u goed geinformeerd bent. De informatie op ah.nl vervangt niet het individueel advies van een arts, apotheker of drogist. Voor de volledige consumenten-informatie van een zelfzorgmedicijn, verwijzen wij u naar de bijsluiter van de fabrikant, zoals goedgekeurd door het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen. AH biedt deze verwijzingen, zoals het CBG, als service aan. AH is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de aldaar aangeboden informatie. Er geldt voor dit product een maximum van 3 stuks per bestelling.

    14 , 45
    250g

  • Assy Luizenkam
    18 , 40
    per stuk

    Assy Luizenkam

    Meer info? Bekijk hieronder de productinformatie Persoonlijk advies nodig? Bel gratis: 0800-4040017. Wij zijn bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 09.00 - 17.00 uur. Of kijk op http://www.thuisarts.nl/ Voor betrouwbare informatie over gezondheid en ziekte, ga naar thuisarts.nl >

    18 , 40
    300g

  • Anti luis shampoo
    12 , 20
    125 ml

    Anti luis shampoo

    Doodt hoofdluizen en neten binnen 15 minuten. Hoofdluizen kunnen niet resistent worden tegen dit middel Het middel is eenvoudig aan te brengen met het uiteinde van de flacon De netenkam kamt de neten en luizen gemakkelijk uit

    12 , 20
    130g

  • XTLuis Protect & go spray
    22 , 25
    200 ml

    XTLuis Protect & go spray

    XTLuis Protect en Go. Het beschermt niet alleen preventief tegen hoofdluis, het werkt ook verzorgend (o.a. anti-klit) en ruikt niet. Deze klinisch bewezen verzorgende spray op waterbasis heeft als werkzame stof activdiol en doodt hoofdluizen voordat een besmetting kan plaatsvinden. Meer info? Bekijk hieronder de productinformatie Persoonlijk advies nodig? Bel gratis: 0800-4040017. Wij zijn bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 09.00 - 17.00 uur. Of kijk op http://www.thuisarts.nl/ Wij adviseren u alleen tot aanschaf en gebruik van een zelfzorgmedicijn over te gaan indien u goed geinformeerd bent. De informatie op ah.nl vervangt niet het individueel advies van een arts, apotheker of drogist. Voor de volledige consumenten-informatie van een zelfzorgmedicijn, verwijzen wij u naar de bijsluiter van de fabrikant, zoals goedgekeurd door het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen. AH biedt deze verwijzingen, zoals het CBG, als service aan. AH is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de aldaar aangeboden informatie. Er geldt voor dit product een maximum van 3 stuks per bestelling.

    22 , 25
    200g

  • VSM Kind tussikind siroop suikervrij
    9 , 70
    50 ml

    VSM Kind tussikind siroop suikervrij

    Wij adviseren jou alleen tot aanschaf en gebruik van dit zelfzorgmedicijn over te gaan als jij goed geïnformeerd bent. Lees vooraf de bijsluiter van de fabrikant, zoals goedgekeurd door het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen (CBG). De informatie op ah.nl vervangt niet het individuele advies van arts, apotheker of drogist. AH biedt verwijzingen, zoals naar het CBG, als service aan. AH is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de aldaar aangeboden informatie. Voor waarschuwingen en gebruiksbeperkingen zie het tabje ‘gebruik’ hieronder. Er geldt voor dit product een maximum van 3 stuks per bestelling. Heb je meer informatie nodig? Onze gediplomeerde (assistent-)drogisten voorzien je graag van een persoonlijk advies. Bel gratis: 0800-4040017. We zijn bereikbaar van ma.- vr. van 9.30 tot 16.00 uur. We adviseren niet verder te gaan met bestelling van dit geneesmiddel wanneer je vragen nog onbeantwoord zijn. Op http://www.thuisarts.nl/ vind je betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen.

    9 , 70
    50g

  • Dampo Kids alle hoest
    14 , 05
    100 ml

    Dampo Kids alle hoest

    Dampo Kids alle hoest bevat natuurlijke planten extracten die verlichting geven en een verzachtend effect hebben bij zowel droge als vastzittende hoest. Verlichting van de luchtwegen Werkt hydraterend en verzachtend Bij droge en vastzittende hoest Op basis van natuurlijke extracten

    14 , 05
    100g

  • Infacol Darmkramp
    12 , 80
    50 ml

    Infacol Darmkramp

    Ter verlichting van buik- en darmkrampjes bij baby's en helpt effectief vastzittende lucht te bevrijden. Helpt vastzittende lucht in maag en darmen te bevrijden Wordt niet in het lichaam opgenomen Beinvloedt het natuurlijke ontwikkkelingsproces van de darmen niet Bevat geen suiker, alcohol en kleurstoffen

    12 , 80
    50g

  • Bisolvon Drank voor kids aardbeiensmaak
    10 , 90
    125 ml

    Bisolvon Drank voor kids aardbeiensmaak

    BISOLVON is een slijmoplosser en wordt gebruikt bij vastzittende hoest. BISOLVON maakt het ophoesten makkelijker als dit door taai slijm wordt bemoeilijkt. Wij adviseren jou alleen tot aanschaf en gebruik van dit zelfzorgmedicijn over te gaan als jij goed geïnformeerd bent. Lees vooraf de bijsluiter van de fabrikant, zoals goedgekeurd door het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen (CBG). De informatie op ah.nl vervangt niet het individuele advies van arts, apotheker of drogist. AH biedt verwijzingen, zoals naar het CBG, als service aan. AH is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de aldaar aangeboden informatie. Voor waarschuwingen en gebruiksbeperkingen zie het tabje ‘gebruik’ hieronder. Er geldt voor dit product een maximum van 3 stuks per bestelling. Heb je meer informatie nodig? Onze gediplomeerde (assistent-)drogisten voorzien je graag van een persoonlijk advies. Bel gratis: 0800-4040017. We zijn bereikbaar van ma.- vr. van 9.30 tot 16.00 uur. We adviseren niet verder te gaan met bestelling van dit geneesmiddel wanneer je vragen nog onbeantwoord zijn. Op http://www.thuisarts.nl/ vind je betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen.

    10 , 90
    300g

  • Physiomer Neusspray voor baby's
    17 , 15
    135 ml

    Physiomer Neusspray voor baby's

    Heeft je baby last van een verstopte neus? physiomer baby spray neusspray zorgt voor een dynamische reiniging van de neusholtes bij zuigelingen en babys vanaf de geboorte. Spoelt, hydrateert en maakt de neusholten open om vrij te kunnen ademen Bevat natuurlijke ingredienten die mild zijn voor het neusslijmvlies Voorkomt het risico op herinfecties van neus, keel en oor Doeltreffendheid bewezen

    17 , 15
    140g

  • Daro Alle hoest siroop junior
    16 , 55
    150 ml

    Daro Alle hoest siroop junior

    Daro alle hoest siroop Junior 150ml. Directe verlichting Bij vastzittende, productieve, droge en prikkelhoest Bij keelpijn Drop-kers-winegumsmaak

    16 , 55
    150g

  • A.Vogel Junior keelsiroop verzacht de keel1*
    10 , 90
    100 ml

    A.Vogel Junior keelsiroop verzacht de keel1*

    Verzacht keel en luchtwegen1*. Weldadig voor de keel en luchtwegen1* Voor kinderen vanaf 1 jaar Natuurlijke ingrediënten

    10 , 90
    100g

  • Bisolvon 2-in-1 voor kinderen siroop
    17 , 75
    133 ml

    Bisolvon 2-in-1 voor kinderen siroop

    Soms weet je niet welke hoest je kind heeft. Bisolvon 2-in-1 is geschikt voor droge en vastzittende hoest bij kinderen vanaf 1 jaar. Geschikt voor droge en vastzittende hoest Vanaf 1 jaar 100% natuurlijk Lekkere smaak door toevoeging vlierbes

    17 , 75
    180g

  • Natterman Kindersiroop voor alle hoest
    19 , 00
    180 ml

    Natterman Kindersiroop voor alle hoest

    Natterman Voor Alle Hoest kindersiroop wordt aangeraden voor de behandeling van zowel droge als vastzittende hoest bij kinderen. Meer info? Bekijk hieronder de productinformatie Persoonlijk advies nodig? Bel gratis: 0800-4040017. Wij zijn bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 09.00 - 17.00 uur. Of kijk op http://www.thuisarts.nl/ Wij adviseren u alleen tot aanschaf en gebruik van een zelfzorgmedicijn over te gaan indien u goed geinformeerd bent. De informatie op ah.nl vervangt niet het individueel advies van een arts, apotheker of drogist. Voor de volledige consumenten-informatie van een zelfzorgmedicijn, verwijzen wij u naar de bijsluiter van de fabrikant, zoals goedgekeurd door het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen. AH biedt deze verwijzingen, zoals het CBG, als service aan. AH is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de aldaar aangeboden informatie. Er geldt voor dit product een maximum van 3 stuks per bestelling.

    19 , 00
    180g

  • Hoestdrank kinderen
    5 , 30
    150 ml

    Hoestdrank kinderen

    Wij adviseren jou alleen tot aanschaf en gebruik van dit zelfzorgmedicijn over te gaan als jij goed geïnformeerd bent. Lees vooraf de bijsluiter van de fabrikant, zoals goedgekeurd door het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen (CBG). De informatie op ah.nl vervangt niet het individuele advies van arts, apotheker of drogist. AH biedt verwijzingen, zoals naar het CBG, als service aan. AH is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de aldaar aangeboden informatie.Voor waarschuwin Voor waarschuwingen en gebruiksbeperkingen zie het tabje ‘gebruik’ hieronder. Er geldt voor dit product een maximum van 3 stuks per bestelling. Heb je meer informatie nodig? Onze gediplomeerde (assistent-)drogisten voorzien je graag van een persoonlijk advies. Bel gratis: 0800-4040017. We zijn bereikbaar van ma.- vr. van 9.30 tot 16.00 uur. We adviseren niet verder te gaan met bestelling van dit geneesmiddel wanneer je vragen nog onbeantwoord zijn. Op http://www.thuisarts.nl/ vind je betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen.

    5 , 30
    150g

  • Etos Baby doseerspray (neusspray)
    4 , 60
    15 ml

    Etos Baby doseerspray (neusspray)

    Etos Babyneusspray verdunt ingedikt neusslijm en vergemakkelijkt het verwijderen van slijm en kortsjes uit de neus, waardoor de neus gemakkelijker schoongemaakt kan worden. Meer info? Bekijk hieronder de productinformatie Persoonlijk advies nodig? Bel gratis: 0800-4040017. Wij zijn bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 09.00 - 17.00 uur. Of kijk op http://www.thuisarts.nl/ Wij adviseren u alleen tot aanschaf en gebruik van een zelfzorgmedicijn over te gaan indien u goed geinformeerd bent. De informatie op ah.nl vervangt niet het individueel advies van een arts, apotheker of drogist. Voor de volledige consumenten-informatie van een zelfzorgmedicijn, verwijzen wij u naar de bijsluiter van de fabrikant, zoals goedgekeurd door het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen. AH biedt deze verwijzingen, zoals het CBG, als service aan. AH is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de aldaar aangeboden informatie. Er geldt voor dit product een maximum van 3 stuks per bestelling.

    4 , 60
    20g

  • A.Vogel Junior neusspray
    9 , 10
    15 ml

    A.Vogel Junior neusspray

    Loopt je kindje te snotteren? Voor kleine, kwetsbare 'snotneusjes' is er nu de A.Vogel Junior Neusspray. Zónder conserveringsmiddelen. Mét 100% natuurlijke hyaluronan en kamille. Verweekt hinderlijke korstjes Verdunt ingedikt slijm Helpt kinderen vrijer te ademen Natuurlijke ingrediënten

    9 , 10
    20g

  • Dampo Kids inhalatiepleister
    9 , 10
    6 stuks

    Dampo Kids inhalatiepleister

    De Dampo Inhalatiepleisters bevatten etherische oliën met de bekende en vertrouwde Dampo eucalyptusgeur, die gedurende ongeveer acht uur vrijkomen en helpen om 's nachts vrijer te ademen door de neus. Zo kan je kind lekker slapen! 's Nachts vrijer ademen door de neus Bevordert de nachtrust van je kind Gemakkelijk op de pyjama plakken, zonder gedoe 9 van de 10 moeders bevelen Dampo Inhalatiepleisters voor je kind aan!

    9 , 10
    300g

  • Otrivin XylometazolineHCI 1 mg/ml Neusspray
    8 , 60
    10 ml

    Otrivin XylometazolineHCI 1 mg/ml Neusspray

    Otrivin neusspray bij neusverkoudheid opent je verstopte neus snel en langdurig: werkt al binnen 2 minuten en tot 12 uur lang. Dit is een geneesmiddel. Lees voor gebruik de bijsluiter. Wij adviseren jou alleen tot aanschaf en gebruik van dit zelfzorgmedicijn over te gaan als jij goed geïnformeerd bent. Lees vooraf de bijsluiter van de fabrikant, zoals goedgekeurd door het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen (CBG). De informatie op ah.nl vervangt niet het individuele advies van arts, apotheker of drogist. AH biedt verwijzingen, zoals naar het CBG, als service aan. AH is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de aldaar aangeboden informatie. Voor waarschuwingen en gebruiksbeperkingen zie het tabje ‘gebruik’ hieronder. Er geldt voor dit product een maximum van 3 stuks per bestelling. Heb je meer informatie nodig? Onze gediplomeerde (assistent-)drogisten voorzien je graag van een persoonlijk advies. Bel gratis: 0800-4040017. We zijn bereikbaar van ma.- vr. van 9.30 tot 16.00 uur. We adviseren niet verder te gaan met bestelling van dit geneesmiddel wanneer je vragen nog onbeantwoord zijn. Op http://www.thuisarts.nl/ vind je betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen.

    8 , 60
    10g

  • Luuf Verkoudheidsbalsem baby
    9 , 10
    30 g

    Luuf Verkoudheidsbalsem baby

    Luuf Verkoudheidsbalsem (voor babys) wordt gebruikt bij verkoudheidsverschijnselen voor zuigelingen vanaf 6 maanden en kleuter tot 3 jaar. Wij adviseren jou alleen tot aanschaf en gebruik van dit zelfzorgmedicijn over te gaan als jij goed geïnformeerd bent. Lees vooraf de bijsluiter van de fabrikant, zoals goedgekeurd door het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen (CBG). De informatie op ah.nl vervangt niet het individuele advies van arts, apotheker of drogist. AH biedt verwijzingen, zoals naar het CBG, als service aan. AH is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de aldaar aangeboden informatie. Voor waarschuwingen en gebruiksbeperkingen zie het tabje ‘gebruik’ hieronder. Er geldt voor dit product een maximum van 3 stuks per bestelling. Heb je meer informatie nodig? Onze gediplomeerde (assistent-)drogisten voorzien je graag van een persoonlijk advies. Bel gratis: 0800-4040017. We zijn bereikbaar van ma.- vr. van 9.30 tot 16.00 uur. We adviseren niet verder te gaan met bestelling van dit geneesmiddel wanneer je vragen nog onbeantwoord zijn. Op http://www.thuisarts.nl/ vind je betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen.

    9 , 10
    30g